Ще трохи історії… На лекції з «Бухгалтерського облік» у Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора Баланюка Івана Федоровича

Кафедра обліку і аудиту створена 20 березня 2001 року. Завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор Баланюк Іван Федорович. За результатами досліджень вчений опублікував понад 150 наукових праць, у тому числі підготовлених самостійно та у співавторстві 15 монографій та 4 брошури, а також ряд методичних рекомендацій. За вклад у розвиток науки І.Ф. Баланюку присвоєно почесне звання “Заслужений діяч науки і техніки України”, а також розміщено відомості про наукові здобутки в “Енциклопедії Сучасної України. Він є членом вченої ради ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” та спеціалізованої вченої ради із захисту докторських дисертацій у Львівському національному аграрному університеті, членом редакційних колегій економічних журналів та наукових збірників, здійснює експертну оцінку дисертаційних робіт та виступає офіційним опонентом докторських та кандидатських дисертацій.