Чергова зустріч зі стейкхолдерами освітної програми 071 «Облік і оподаткування»!

У четвер 25.05.2023 року відбулася чергова зустріч-засідання колективу кафедри обліку і оподаткування з стейкхолдерами, в рамках якої було обговорено проєкт освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

В обговоренні взяв участь заступник мера міста Івано-Франківська Михайло Смушак, який висловив готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість проходження виробничої практики у комунальних підприємствах міста та в майбутньому сприяти працевлаштуванню випускників програми за спеціальністю.

За результатами зустрічі підведено підсумки щодо сучасних тенденцій на ринку праці та розглянуто ймовірні виклики для професійної діяльності у перспективі, які лягли в основу оновленої освітньої програми «Облік і оподаткування».

Приємним моментом організованої зустрічі було нагородження грамотами кращих студентів спеціальності.