“Journal of Vasyl Stefanyk Precarpathian National University”

Про журнал
“Journal of Vasyl Stefanyk Precarpathian National University” – науковий мультидисциплінарний журнал Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, головним завданням якого є публікація нових оригінальних наукових матеріалів, оглядових та проблемних статей з актуальних проблем педагогіки та економіки.
Журнал видається з 2014 року щоквартально.
Журнал включено до категорії “Б” “Переліку наукових фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора, кандидата наук і доктора філософії” за спеціальностями – 051 “Економіка”, 071 “Облік і оподаткування”, 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”, 073 “Менеджмент”.
З 2023 року періодичність виходу “Journal of Vasyl Stefanyk Precarpathian National University”: Педагогіка (№1); Економіка (№2); Педагогіка (№3); Економіка (№4).
Редакція приймає наукові статті для публікації в журналі на постійній основі протягом року.

До редакційної колегії журналу входять викладачі кафедри обліку і оподаткування, а саме: Баланюк І.Ф., доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і оподаткування та Максимів Ю.В., кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і оподаткування (відповідальний редактор економічної серії журналу).
Мова видання: англійська
Мова анотацій: англійська та українська
ISSN 2311-0155 (друкована версія)   E-ISSN 2413-2349 (он-лайн версія)
Ідентифікатор медіа: R30-02054 (зареєстровано Національною Радою України з питань телебачення і радіомовлення, рішення №1534 від 11.23.2023 р.)
Більш детальна інформація на сайті журналу: https://journals.pnu.edu.ua/index.php/jpnu/about