Бінарне заняття між студентами ІІІ курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та ІІ курсу спеціальності 073 «Менеджмент»

29 квітня 2024 року докторкою філософії за спеціальністю 051 Економіка, асистенткою кафедри обліку і оподаткування Тетяною КУЗЬМІН та к.е.н., доценткою кафедри менеджменту та маркетингу Уляною САВКІВ проведено практичне бінарне заняття на тему: «Управління виробничо-збутовою діяльністю на підприємстві в умовах цифровізації» для студентів третього курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та другого курсу спеціальності 073 «Менеджмент».
В рамках вивчення дисциплін «Автоматизація обліку» та «Операційний менеджмент» проведене заняття, що присвячене виробництву та збуту, забезпечило можливість здобувачам освіти у контексті цифрового обліку з використанням інформаційної системи сформувати обліково-аналітичні дані та направити звітну документацію для аналізу та прийняття обґрунтованих управлінських рішень.
Проведене бінарне заняття сприяло комплексному розумінню сучасних тенденцій у виробництві і збуті необхідних навичок для успішного управління виробничими та збутовими процесами в умовах цифроврової економіки.