III Міжнародна науково-практична конференція 20 жовтня 2021 року на тему «Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення».

Професорсько викладацький склад кафедри теоретичної і прикладної економіки та кафедра обліку і оподаткування ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» спільно із ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» та іншими міжнародними університетами організували та провели 20 жовтня 2021 року III Міжнародну науково-практичну конференцію на тему «Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення».

З привітальними словами та побажанням плідної праці до учасників конференції звернулася:

Шеленко Дiaна Іванівна – доктор економічних наук,  дoцeнт, пpoфecop кaфeдpи тeopeтичнoї i пpиклaднoї eкoнoмiки ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”

З науковими доповідями на пленарному засіданні виступили:

Баланюк Іван Федорович, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедрою обліку і оподаткування доктор економічних наук, професор ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” – «Вимоги до бухгалтерської інформації у підприємстві».

Пилипів Н.І., завідувач кафедрою тeopeтичнoї i пpиклaднoї eкoнoмiки доктор економічних наук, професор ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” – «Проблеми якості продукції та її підвищення».

Матковський П.Є. доктор економічних наук, доцент, професор кафедри обліку і оподаткування ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” – «Сільське господарство України в умовах розвитку цифрових технологій».

Сас Л.С. доктор економічних наук, доцент, професор кафедри обліку і оподаткування ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” – «Сутність та законодавче регламентування облікової політики громадської організації».

Ціжма Ю.І. кандидат економічних наук, дoцeнт, кaфeдpи тeopeтичнoї i пpиклaднoї eкoнoмiки ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” – «Механізм реалізації комплексної стратегії розвитку територіальних громад через вплив фінансового забезпечення трудового потенціалу».

Учасники конференції розкрили проблеми сталого розвитку економіки та соціально-економічних систем спрямованих на підвищення рівня і якості життя людей та поділилися досвідом з колегами із України та Польщі.

У конференції взяли участь охоплювала близько 70 учасників, які обговорили проблеми та тенденції розвитку економіки у контексті інженерно-економічного забезпечення.