Обговорення освітніх програм із стейкхолдерами

27 грудня 2023 року на черговому засіданні кафедри обліку і оподаткування відбулося обговорення процесу реалізації освітніх програм першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.
За результатами завершення поточного навчального семестру підведено підсумки освітнього процесу, окреслено виклики сьогодення та сформульовано рішення у напрямку вдосконалення реалізації освітніх програм. Так, були підняті питання, по’вязані з організацією і проходженням  виробничої практики, підготовкою кваліфікаційних робіт та дотримання здобувачами вищої освіти норм академічної доброчесності. Окрім того, були обговорені кроки щодо підсилення активної участі студентів у науковій діяльності кафедри.