Викладачі кафедри обліку і аудиту взяли участь у тематичному тренінгу на тему: «Вступ до курсу «Описова та інферентна статистика»

Від імені АЗЗ Сполучених Штатів Америки та згідно з угодою про реалізацію Програми Зменшення Біологічної Загрози в Україні, викладачі кафедри обліку і аудиту взяли участь у тематичному тренінгу на тему: «Вступ до курсу «Описова та інферентна статистика». Під час цього дводенного курсу учасники ознайомились із базовими поняттями, що стосуються аналізу даних нагляду та досліджень, включаючи наступне: міри центральної тенденції, розподіл ймовірностей, формування, перевірка статистичної гіпотези тощо. Тренінг було проведено міжнародним експертом, доктором Ізабель Лехнер (Швецарія).