Вітаємо студента спеціальності «Облік та оподаткування» економічного факультету Іллю Жекало з занятим 1 місцем на Чемпіонаті світу з кікбоксингу

З 26 по 29 жовтня в італійському місті Марина-ді-Каррара відбувався Чемпіонат світу з кікбоксингу, у віковій категорії 16-18 років.

У змаганнях брали участь більше 2500 учасників з 51 країни світу, серед яких й калушани – вихованці відділення тайського боксу, яке розпочав функціонувати з вересня цього року на базі ДЮСШ Калуської міської ради, під керівництвом тренерів Дениса Бухтарьова та Сергія Кондрата, засновників Спортивного клубу «Торнадо». У результаті напруженої боротьби – юні спортивні обдарування вибороли першість чемпіонату світу у двох рингових жорстких версіях: Лок Кік та К-1.

Вітаємо абсолютних двічі переможців:

Євгена Стасюка  – Лоу -Кік  у вазі 57 кг; К-1 – 58 кг;

Іллю Жекало – Лоу-Кік, вага 63,5 кг. та – К-1 у вазі 64 кг (студент спеціальності “Облік і оподаткування”);

Василя Рендзяка – Лоу-Кік у вазі 67 кг та К-1, вагова категорія – 68 кг.

Неймовірний успіх – це результат наполегливої праці самих чемпіонів, тренерів, а також підтримка батьків та меценатів.

Нехай перемог буде якнайбільше!

Джерело: Калуська міська рада