Зустріч із випускником магістром спеціальності “Облік і аудит” 2011 р. – Іваном Івановичем Івасишином – лейтенантом, заступником командира роти 54 бригади ЗСУ

08.02.2024 р. відбулася зустріч з колишнім випускником кафедри обліку і оподаткування Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника Іваном Івановичем Івасишином – лейтенантом, заступником командира роти 54 бригади ЗСУ. Він поділився досвідом служби в ЗСУ, та застосуванням отриманих знань та вмінь в університеті для організації роботи підрозділу, в якому служить.
Випускник висловив щиру вдячність за високий рівень підготовки в університеті та підтримує патріотичний дух в студентів. Всі присутні висловили глибоку вдячність військовим за їхній неоціненний внесок у захист країни, бажаючи їм міцного здоров’я, витривалості та перемоги над агресорами.