Студенти ІІ курсу спеціальності “Облік і оподаткування” зібрали кошти для закупівлі 500 грілок нашим захисникам!

Наша молодь – це наше майбутнє!!! І вони дуже добре розуміють уже ціну нашої волі.

Саме тому студенти 2 курсу спеціальності “Облік і оподаткування” (групи ОО-21, 22, 23) економічного факультету Прикарпатського Національного університет ім. В. Стефаника підтримали ініціативу свого одногрупника/однокурсника Владислава Вовчука та зібрали кошти для закупівлі 500 грілок (сума 7160 грн.) для наших захисників, які передали Тетяні Кавці (вона волонтер і уже протестує грілки та знає куди по запитах військових їх відправити).

Ми усі маємо брати приклад із наших студентів та не опускати руки – хоч би як важко не було від новин і страшно та боляче. У нас лише один є шлях – уперед до перемоги Нашої Рідної УКРАЇНИ!!!

НЕ БУВАЄ МАЛЕНЬКИХ ДОПОМОГ – буває лише людська байдужість!

А з такою нашою молоддю ми все зможемо та ПЕРЕМОЖЕМО!!!

УКРАЇНІ ПОНАД УСЕ – І В СЕРЦІ ТА В ДІЯХ!!!

Дякуємо щиро нашим студентам!!!