Вітаємо із отриманням диплому доктора філософії!

Щиро вітаємо асистентку кафедри обліку і оподаткування Кузьмін Тетяну Леонідівну із отриманням диплому доктора філософії зі спеціальності 051 Економіка. Це результат старання і завзяття, працьовитості й самовіддачі, сили волі і твердості духу.

Молода науковця висловлює подяку науковому керівнику за плідну співпрацю, терпіння, увагу, слушні поради – доктору економічних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України, завідувачу кафедри обліку і оподаткування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Баланюку Івану Федоровичу.
Також щиро дякує за підтримку та професійність:
Голові ради: Левандівському Омеляну Тарасовичу – доктору економічних наук, професору, завідувачу кафедри фінансів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Рецензентам:
Благуну Івану Івановичу – доктору економічних наук, доценту, професору кафедри менеджменту і маркетингу Прикарпатського національного
університету імені Василя Стефаника.
Ємець Ользі Іванівні – кандидатці економічних наук, доцентці, доцентці кафедри підприємництва, торгівлі та прикладної економіки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Офіційним опонентам:
Костецькому Ярославу Івановичу – доктору економічних наук, професору, професору кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Західноукраїнського національного університету.
Гуменюк Мар’яні Мирославівні – кандидатці економічних наук, доцентці, старшому науковому співробітнику відділу наукових досліджень та
інноваційного розвитку агропромислового виробництва Прикарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України.