Міжнародна мобільність працівників кафедри обліку і оподаткування в Радбодському університеті Неймегену

Задля підвищення ефективності наукових досліджень та налагодження інтеграційних зв’язків, в рамках міжнародної академічної мобільності професор кафедри обліку і оподаткування Матковський Петро Єгорович проходить наукове стажування в  Радбодському університеті Неймеґена, Нідерланди під науковим керівництвом доктора наук, професора Сергія Грицюка.

В даній класичній науковій установі знаходиться значна чисельність науково дослідницьких лабораторій, серед них: Лабораторія високих магнітних полів (High field magnet laboratory (HFML)), NanoLab та багато інших. Радбодський університет Неймеґена славиться своїми послідовниками, зокрема Нобелівським лауреатом  з фізики 2010 року Констянтином Новосьоловим, аспірантом професора Андрія Гейма з 1999-го по 2001-й роки.

Відбуваються систематичні конструктивні он-лайн, оф-лайн зустрічі, конференції,  публікуються наукові результати дослідження. Проводиться обмін досвідом.