Інтелектуальна гра “Знай! Умій! Застосовуй!” зі студентами другого курсу спеціальності “Облік і оподаткування”

Асистентом кафедри обліку і оподаткування Кузьмін Тетяною Леонідівною 06.12.2023 р. проведено в Центрі інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem” інтелектуальну гру “Знай! Умій! Застосовуй!” для студентів другого курсу з дисципліни “Історія розвитку обліку”.

Шляхом змагань інтелектуального характеру студенти урізноманітнити свій навчальний процес та дозвілля, навчалися креативно та творчо мислити, дискутувати, поглибили знання з дисципліни, потренувалися працювати в команді.

За результатами гри місця розподілилися таким чином: 1 місце – команда “Умільці”, 2 місце – команда “Киці бабині″, 3 місце – “Стріла″.

Конкурсне журі очолив та з перемогою студентів привітав завідувач кафедри обліку і оподаткування Баланюк Іван Федорович та вручив грамоту переможцям і винагороду учасникам.

З організацією заходу допомагав доцент кафедри обліку і оподаткування Гнатюк Тарас Михайлович

Кафедра обліку і оподаткування вельми вдячна адміністрації Центру інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem” за сприяння у проведенні заходу.